A SPOR TV     A SPOR TVTRT SPOR     TRT SPORTİVİBU SPOR     TİVİBU SPORbeIN SPORTS Haber     beIN SPORTS HaberCBC SPORT     CBC SPORTİDMAN TV     İDMAN TVQAZSPORT     QAZSPORTSPORTS TV     SPORTS TVTjk TV     Tjk TVSPORTKLUB 1     SPORTKLUB 1SPORTKLUB 2     SPORTKLUB 2SPORTKLUB 3     SPORTKLUB 3FUTBOL 1 UKRAYNA     FUTBOL 1 UKRAYNAFUTBOL 2 UKRAYNA     FUTBOL 2 UKRAYNASPORT TV PORTEKİZ     SPORT TV PORTEKİZKANAL FUTBOL     KANAL FUTBOLVİASAT SPORT     VİASAT SPORTSETANTA PLUS     SETANTA PLUSSETANTA SPORTS     SETANTA SPORTSMATCH TV     MATCH TVMATCH Futbol 1 TV     MATCH Futbol 1 TVMATCH Futbol 2 TV     MATCH Futbol 2 TVMATCH Futbol 3 TV     MATCH Futbol 3 TVARENA SPORT 1     ARENA SPORT 1ARENA SPORT 2     ARENA SPORT 2ARENA SPORT 3     ARENA SPORT 3Digi Sport 1     Digi Sport 1Digi Sport 2     Digi Sport 2EUROSPORT     EUROSPORTEUROSPORT 2     EUROSPORT 2BT SPORT 1     BT SPORT 1BT SPORT 2     BT SPORT 2SPORT 1 UKRAYNA     SPORT 1 UKRAYNASPORT 2 UKRAYNA     SPORT 2 UKRAYNAFB TV     FB TVGS TV     GS TVBJK TV     BJK TVFANATİK SPOR TV     FANATİK SPOR TVBURSASPOR TV     BURSASPOR TVTRT 1 HD     TRT 1 HDSTAR TV HD     STAR TV HDKANAL D HD     KANAL D HDTV 8 HD     TV 8 HDFOX TV HD     FOX TV HDSHOW TV HD     SHOW TV HDATV HD     ATV HDKANAL 7 HD     KANAL 7 HDBEYAZ TV HD     BEYAZ TV HDTLC TV     TLC TVD MAX TV     D MAX TVNTV HD     NTV HDCNN TÜRK HD     CNN TÜRK HDHABER GLOBAL TV     HABER GLOBAL TVHABERTÜRK HD     HABERTÜRK HD360 TV HD     360 TV HDFLASH TV     FLASH TVFRM TV     FRM TVTRT BELGESEL HD     TRT BELGESEL HDÜLKE TV HD     ÜLKE TV HD24 TV HD     24 TV HDA HABER HD     A HABER HDTRT HABER HD     TRT HABER HDTV NET HD     TV NET HDHALK TV HD     HALK TV HDA2 HD     A2 HDEKOTÜRK TV HD     EKOTÜRK TV HD1 TV Russia     1 TV RussiaFenerbahçe SK - YouTube     Fenerbahçe SK - YouTubeGalatasaray SK - YouTube     Galatasaray SK - YouTubeBeşiktaş JK - YouTube     Beşiktaş JK - YouTubeBursaspor - YouTube     Bursaspor - YouTubeTrabzonspor - YouTube     Trabzonspor - YouTubeKonyaspor - YouTube     Konyaspor - YouTubeSPOR YORUM     SPOR YORUMBeyaz Futbol İzle     Beyaz Futbol İzleK-SPORT     K-SPORTtest     test

TLC TV AĞIR AİLEM


TLC TV: Yayın Akışı


 • 00:30 TAM PAÇAYI KURTARIYORDUM Kİ...
 • 01:25 İÇİMDEKİ CANAVARLAR
 • 02:15 TEMİZLİK BAĞIMLILARI
 • 03:00 DENİZ'İN MUTFAGİ
 • 03:45 BEBEK GELDİ İŞLER DEĞİŞTİ
 • 04:30 RÜYA GİBİ EVLER: NASHVILLE
 • 04:50 RÜYA GİBİ EVLER: NASHVILLE
 • 05:15 EMLAK AVCILARI
 • 05:35 EMLAK AVCILARI
 • 06:00 EMLAK AVCILARI
 • 06:25 EMLAK AVCILARI
 • 06:45 EMLAK AVCILARI
 • 07:10 YİYECEK FABRİKASI
 • 07:35 YİYECEK FABRİKASI
 • 08:00 BEBEK GELDİ İŞLER DEĞİŞTİ
 • 09:00 BEBEK GELDİ İŞLER DEĞİŞTİ
 • 10:00 JO FROST'UN AİLE YARDIMI
 • 11:00 KÖPEKLERİ TANIYALIM
 • 12:00 HAYALİMDEKİ EV: TASARIM
 • 12:30 HAYALİMDEKİ EV: TASARIM
 • 13:00 SU GİBİ EVLER
 • 14:00 HAWAİİ EVLERİ
 • 14:30 YİYECEK FABRİKASI
 • 15:00 YİYECEK FABRİKASI
 • 15:30 DENİZ'İN MUTFAGİ
 • 16:30 DENİZ'İN MUTFAGİ
 • 17:30 ESKİ SEMT YENİ EV
 • 18:30 ESKİ SEMT YENİ EV
 • 19:30 TEMİZLİK AVCİLARİ
 • 20:30 AĞIR AİLEM
 • 21:30 AĞIR YAŞAMLAR
 • 23:30 SON ŞANS KLİNİĞİ

GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ


TLC TV Canlı izle

TLC TV Canlı izle niye mi? Lise yada üniversite öğrencisiyseniz veya İngilizce'nizi geliştirmek istiyorsunuz. Size bizzat yaşadığım bir olayı anlatayım. Godaddy'de kayıtlı olan bir web sitemin alan adı ile ilgili bir görüşme yapmak için müşteri hizmetlerini aradım. Telefondaki yetkili genç bir ses ile sorun üzerine konuşurken, laf lafı açtı. Finlandiya'daki Google merkezinde çalıştığını söyledi. Nasıl işe başladığını sordum. Ticaret Lisesi mezunu olduğunu, tek hobisinin ise lise yıllarında İngilizce alt yazılı filmler izlemek olduğunu anlattı. Yani dedim... Abi dedi yanisi şu, o kadar çok izliyordum ki, günde 3 film ortalama 6 saatten dedi. Lise bittiğinde standart bir meslek lisesi eğitimi almış olmama rağmen İngilizce konuşmaya başladığını anlattı. Benim de ağzım bir karış açık kaldı.

TLC TV, bildiğimiz klasik televizyonculuğun çok ötesinde bir anlayışla yayın yapmakta. Diziler İngilizce alt yazılı, eğlence İngilizce alt yazılı, belgeseller İngilizce alt yazılı. Üstelik sezon içerisinde yayınlanan programların tamamı kalite kokuyor. Cıvık cıvık yerli dizilere benzemeyen, zırt pırt reklam girmeyen canlı olmasa da sürükleyici, 45 dakikalık müthiş programlar var.


TLC İzle Farkın Olsun

Kanalın alt yazı modelinden yayın yapmasının dil gelişimi açısından ne denli önemli olduğunu belirtmiştim. TLC izle farkıyla seyredeceğiniz hangi programlar canlı, hangileri yeni sezon, hangileri tekrar sırasıyla bakabiliriz.

Mutfak Kralı: Buddy Valastro ABD'nin en ünlü pasta tasarım sanatçısıdır. Sekiz kişilik bir çalışma grubuyla birlikte yaptıkları pastalarla markalaşma serüveni içine girerler. Hafta içi her gün 18.45'de.

Geleceğin Pastacısı: Buddy Valastro'nun jüriliğini yaptığı, pastacılığa gönül veren amatörlerin 50.000 dolar değerindeki ödül için yarıştıkları yarışma programı. Hafta içi hergün 19.40'da.

Kupon Hastaları: Çok alışveriş yapayım, cüzdanımdan da az para gitsin mantığının ön planda olduğu, alışveriş çeklerinin, kupanlarının ve indirim kataloglarının sıkı takibini yapanların hikayesi Hafta içi her gün 11.50'de.

Sevgilini Baştan Yarat: Aşk hayatında kıyafetlerinin ardına saklanarak yaşayan kadınların sorunları çözüp, romantik ilişkiyi canlandırmak için çıkılan moda yolculuğunu konu alıyor. Sunuculuğunu Lisa Snowdon'ın yaptığı program. Pazartesi 15.30'da.

Gelinliğe Evet De: Ruh ikizlerini bulan gelin adaylarının artık tek stresi kalmıştır, ne mi gelinlik tabiki. Bunun için New York'un bir numaralı gelinlik tasarım merkezi Kleinfeld Bridal devreye girer. Kadınları mutlu etmenin ne kadar zor olduğunu öğreneceksiniz. Hafta içi her gün 14.35'de.

Ağaçevi Ustaları: Tree House Point'in sahibi olan Pete Nelson, bu yaşam tarzını daha büyük kitlelere ulaştırmak için ekibi ile birlikte ağaç üzerine, doğayla uyumlu doğal evler yapma fikirlerini müşterilerine sunuyor. Salı 17.50'de.

Benim Muhteşem Tombul Hayatım: Cildindeki küçücük bir lekeyi sorun edip saatlerce ayna karşısından ayrılamayan binlerce kadın varken, O fazla kilolarına aldırış etmeden giyiniyor, geziyor, yiyor, içiyor, bununla da yetinmeyip show programı yapıp dans ediyor. Salı 16.55'de.

Two in a Million: Eşine az rastlanan hastalığa yakalanan insanarın çaresizliğine Allah kimseyi düşürmesin. Anlatmak istesen de kimse seni anlamayacaktır. En fazla anlıyormuş gibi kafa sallayıp geçecektir. Bu programda dünyanın bir ucundan diğer ucuna aynı hastalıktan muzderip kişiler buluşturulup dertleşmeleri, gönül köprüsü kurmaları sağlanıyor. Hafta içi her gün 18.45'de.

The Slap: Drama ve duygu yüklü bir serüvenin içinde bulunacağınız The Slap Christoa Tsiolkas'ın aynı adlı kitabından esinlenilerek televizyona aktarılmıştır. Hector, karısı Aisha ile akrabaları ve komşuları arasında çıkan bir olaydan sonra gelişen son durum üzerine kurgulanmıştır. Salı 21.30'da.

Blood Relatives: Eşin sana gerçekten aşık mı? Kocanın seni sevdiğinden ne kadar eminsin? Ona öfkenin boyutunu ne zamandır bastırıyorsun? Aile bağların ne kadar iyi? Yasak ilişkiler, nefret, öfke, daha önce şahit olmadığınız kadar ruhsal şiddet. Salı 01.00'de.

The Pop Illusionist: Bir yandan kendi mesleğiniz yapıp bir yandan üne kavuşup, diğer yandan da büyülü dünyanın starları ile tanışabilirsiniz desem ne dersiniz? Duyar gibi oldum. İçinizden hayır diyen çıkmadı değil mi? Antonio Diaz'da buna evet diyenlerden. Günümüzün en usta ilizyon ustaları ile adı anılan Antonio Diaz'ın programı. Pazar 21.30'da.

Pastacılar Kralı: Buddy Valastro ABD'nin en ünlü pasta tasarım sanatçısıdır. Sekiz kişilik bir çalışma grubuyla birlikte yaptıkları pastalarıyla markalaşma serüveni içine girerler. Hafta içi her gün 18.45'de.

Peki Ya Evlenirsek? Kim en yakın arkadaşıyla yeni tabirle kankasıyla evlenmek ister? Nasıl yani şimdi hem yıllarca sırlarını anlatıp dert ortağın olan her şeyini bildiğim arkadaşımla mı evleneceğim? Evlilikte cinsellik mi? Yoksa arkadaşlık mı önce gelir? Çarşamba 17.50'de.

Alışveriş Çılgınlığı: Popüler kültürün önemli ismi Holly Valance, modacı Brix Smith Start, fotoğraf sanatçısı Paul Hartnet yanlarına her hafta ünlü bir isimle birlikte 4 yarışmacıya giyimleri üzerinden not verdiği program. Tekrar bölümleri yayınlanıyor.

Predators up Close with: Joel Lambert vahşi hayatın tam ortasına dalıyor. Tehlike onun için sıradan yenilmesi gereken bir öğün gibi... Çarşamba 22.25'de.

Rebel Gold: Efsane değil, gerçek bir define avcısı. Amerika'daki iç savaşta akıbetinin ne olduğu bilinmeyen tahmini değeri 60.000.000 TL civarında olan hazinenin peşinden gidiyor. Çarşamba 20.35'de.

Tethered: İki yabancının bilinmeyen bir ormanda yaşam mücadelesini konu alan program, iki kişinin bellerinden birbirine bağlanıp tek bir vücut olabilmeyi öğretiyor. Çarşamba 21.30'da.

Running Wild with Bear Grylls: Amerikan askeri sisteminin içinden çıkmış hayatta kalma uzmanı olan Bear Grylls, her hafta iki kişi ile birlikte balta girmemiş ormanlarda doyasıya bir mücadelenin içine giriyor.Yeni bölümleri daha yayınlanmaya başlamadığı için eski bölümlerin tekrarı ekranda oluyor.

The Ridge: İndiana'nın kendi kural ve yasaları olan Porter Ridge'deki hikayesi burası gerçek mi dedirtden cinsten. Pazar 16.00'da.

Hannibal: Namı diğer yamyam Hannibal Lecter. Sinema tarihinin baş yapıtlarından biri. Dizi ise Hannibal'ın doğuşu diyebileceğimiz yılları anlatıyor. İç güdülerinde yanılmayan profesyonel bir dedektif olan Will Graham. Doktora tezi yazacak kadar kendini bilen bir seri katil Hannibal. Üstelik iyi adam ile kötü adam ortak bir noktada buluşuyor. Bölüm tekrarları ile yetinmek zorundayız. Yeni bölümler yeni sezonda.

Çalıntı Tatil: Cam gibi havuz, açık büfe restorant, jakuzi... Artık geride kaldı. Tatilcileri bu ortamlardan alıp yerli kabilelerin yaşadığı köylere götürüp orada yaşama katılmaları istenilen katılımcılar sudan çıkmış balığa dönüyor. Perşembe 17.50'de.

Doctor Who: Peter Capaldi'nin Doctor Who karekterini canladıracağı uluslararası üne sahip dizi bir çok ödüle layık görülmüştür. Süperman gibi telefon kulübesine giren doktor zaman, yer kavramını alt üst ediyor. Perşembe 20.30 da.

Arrow: İyilerin dostu kötülerin azılı düşmanı olan Arrow, gündüzleri yakışıklı ve hızlı bir delikanlı, gece bastırınca ise kötü adamlarla mücadele eden süper güçlerden yoksun bir kahramdır. Perşembe 21.30'da.

Halt and Catch Fire: Bugün kullandığımız mobil cihazların temelinin atıldığı 1980'lerdeki Silikon Vadisi'inde 3 genç girişimcinin hırslı mücadelesi anlatılıyor. Perşembe 22.25'de.

Aquarius: Geçmişin başarılı dedektifi yıllar sonra ine sokaklara dönmek zorunda kalır. Eski sevgilinin kızını bulmak zorundadır. Oysa sokaklar bıraktığı gibi değildir. İki kuşak arasındaki çatışmaların şiddetli ve yıpratıcı rüzgarıyla da uğraşmak zorunda kalacaktır. Pazar 23.30'da.

Undateable: Yeni tanışan bir kaç kişinin, kısa zamanda dostluğa dönen hikayesi üzerine dönen kız arkadaş edinme deneyimleri üzerine kurulmuş. Cumartesi 06.00'da.

About a Boy: Sonunda emeğinin karşılığını alan Will Freeman, mehşur ve maddi durumu iyi olan bekar bir erkektir. Yan daireye taşınan Fiona ile menfeatleri doğrultusunda kurdukları arkadaşlık, duygusal bağlanmaya dğru ilerlemektedir. Cumartesi 08.05'de.

Schitt's Creek: Johnny ve ailesi çok zengin lüks bir hayattan, bir sabah uyandıklarında beş paraları kalmayacak bir hayata uyanırlar. Gidebilecekleri tek yer ise daha önce satın aldıkları Schitt's Creek adlı Kanada bir kasabadır. Bu arada yaşayacakları tek yer yüzü alanıdır. Fakat hiç de kolay olamayacak. Tekrar program yayınlanmakta.

Mike & Molly: Biri polis diğeri öğretmen iki sempatik karekter, polis olan Mike, Molly'e aşık olur, olur olmasına da eğer Amerikadaysanız ve şişman kategorisinde yaşıyorsanız bu hiçte kolay olmayacaktır.. Cumartesi 08.30'da.

Ultimate Survival: Adrenalin, yaşam tutkusu, doğa ile her türlü mücadele Bear Grylls dünyada tek. Survival kelimesinin hakkını veren ünlü isim. Pazar 13.05'de.

The Mindy Project: Duygusal bir yapıya sahip olan Kaling, ruhun aşk ile doyacağına inanan romantik kişilik taşıyan kadınların önünde gelmektedir. Hayatı kaçırmaya başladığının fark eden Kaling hayatında bazı önemli detayları değiştirmeye karar verir. Cumartesi 08.55'de.

İlk "Tık"ta Aşk: Önceden kolu komşu, eş dost çöp çatanlık yaparken, günümüzde sosyal medya sayesinde bu terimdeki vasfa sahip olmasakta kendi sevgililerimizi bulabiliyoruz. Ama birde ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü yeni bir flörte yelken açamıyorlar. Clinton Kelly ile Devyn Simone bu noktada sıkıntı yok biz varız diyorlar. Sorunu olan kişilerin online profillerini baştan sona yenileyerek kısmetlerinin açılması için uğraş verecekler. Çarşamba 15.30'da.

İşin Çok Zor, Alaskalı Kadınlar Aşkı Arıyor, Deadly Devotion, Beauty Queen Murders, Fırıncılar Kralı, Willis Ailesi, Man Women Wild, Wikings, Tror, Car vs Wild, Dynamo,, Teen Wolf, 12 Mınkeys, Who on Eart da diğer programlar içerisinde.

TLC izleyemiyorum | TLC TV neden açılmıyor

TLC izleyemiyorum, TLC TV neden açılmıyor diye şikayetler alındığı kulağıma kadar gelmişken, Canlı Spor TV'ye TLC izle diyenler için bir güzellik yapıp kanalı ekledik. Bundan böyle kesintisiz, yüksek kalite de, online, mobil cihazlarınızdan dahi TLC TV izleyebileceksiniz. Bu meseleyi halletiğimize göre TLC'nin anlamı nedir? Onu anlatıp, hangi ülkelerde yayını var? En sonunda da kanalın yayın içeriği hakkında detaylı bir çalışma yaptım onu paylaşayım. T; The, L; Learning, C; ise Channel olarak Türkçe'ye çevrildiğinde tam karşılığı "öğrenme kanalı" denebilir. Bunun bugünkü yayın politikasıyla bir alakası yok. Bizi izlerseniz öğrenirsiniz demek değil. İşin geçmişi şöyle: Kanalın ilk ortakları arasında Amerika Uzay Ajansı vardır. Bilimsel yayınlar yapılırken, izleyiciyi bilime merak sardırıp, motive etmeyi hedeflerler. Bu hedeflere uygun olan isim olarakta öğrenme yani The Learning Channel(TLV TV) adını benimserler. Zaman içerisinde yayın formatları değişsede kanalın adı değişmez. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Latin Amerika, İngiltere, Bulgaristan, Portekiz, Yunanistan, Almanya, Norveç, Polonya, Balkanlar ve Hollanda kanallarıyla dünyanın önde gelen ülkelerinde Canlı TV izle seçeneği ile yayınları şifresiz, kesintisiz seyredile bilmektedir.