A SPOR TV     A SPOR TVTRT SPOR     TRT SPORTİVİBU SPOR     TİVİBU SPORbeIN SPORTS Haber     beIN SPORTS HaberCBC SPORT     CBC SPORTİDMAN TV     İDMAN TVQAZSPORT     QAZSPORTSPORTS TV     SPORTS TVTjk TV     Tjk TVSPORTKLUB 1     SPORTKLUB 1SPORTKLUB 2     SPORTKLUB 2SPORTKLUB 3     SPORTKLUB 3FUTBOL 1 UKRAYNA     FUTBOL 1 UKRAYNAFUTBOL 2 UKRAYNA     FUTBOL 2 UKRAYNASPORT TV PORTEKİZ     SPORT TV PORTEKİZKANAL FUTBOL     KANAL FUTBOLVİASAT SPORT     VİASAT SPORTSETANTA PLUS     SETANTA PLUSSETANTA SPORTS     SETANTA SPORTSMATCH TV     MATCH TVMATCH Futbol 1 TV     MATCH Futbol 1 TVMATCH Futbol 2 TV     MATCH Futbol 2 TVMATCH Futbol 3 TV     MATCH Futbol 3 TVARENA SPORT 1     ARENA SPORT 1ARENA SPORT 2     ARENA SPORT 2ARENA SPORT 3     ARENA SPORT 3Digi Sport 1     Digi Sport 1Digi Sport 2     Digi Sport 2EUROSPORT     EUROSPORTEUROSPORT 2     EUROSPORT 2BT SPORT 1     BT SPORT 1BT SPORT 2     BT SPORT 2SPORT 1 UKRAYNA     SPORT 1 UKRAYNASPORT 2 UKRAYNA     SPORT 2 UKRAYNAFB TV     FB TVGS TV     GS TVBJK TV     BJK TVFANATİK SPOR TV     FANATİK SPOR TVBURSASPOR TV     BURSASPOR TVTRT 1 HD     TRT 1 HDSTAR TV HD     STAR TV HDKANAL D HD     KANAL D HDTV 8 HD     TV 8 HDFOX TV HD     FOX TV HDSHOW TV HD     SHOW TV HDATV HD     ATV HDKANAL 7 HD     KANAL 7 HDBEYAZ TV HD     BEYAZ TV HDTLC TV     TLC TVD MAX TV     D MAX TVNTV HD     NTV HDCNN TÜRK HD     CNN TÜRK HDHABER GLOBAL TV     HABER GLOBAL TVHABERTÜRK HD     HABERTÜRK HD360 TV HD     360 TV HDFLASH TV     FLASH TVFRM TV     FRM TVTRT BELGESEL HD     TRT BELGESEL HDÜLKE TV HD     ÜLKE TV HD24 TV HD     24 TV HDA HABER HD     A HABER HDTRT HABER HD     TRT HABER HDEKOTÜRK TV HD     EKOTÜRK TV HDTV NET HD     TV NET HDTV 100     TV 100HALK TV HD     HALK TV HDTELE 1     TELE 1A2 HD     A2 HD1 TV Russia     1 TV RussiaFenerbahçe SK - YouTube     Fenerbahçe SK - YouTubeGalatasaray SK - YouTube     Galatasaray SK - YouTubeBeşiktaş JK - YouTube     Beşiktaş JK - YouTubeBursaspor - YouTube     Bursaspor - YouTubeTrabzonspor - YouTube     Trabzonspor - YouTubeKonyaspor - YouTube     Konyaspor - YouTubeSPOR YORUM     SPOR YORUMBeyaz Futbol İzle     Beyaz Futbol İzleK-SPORT     K-SPORTtest     test

TV 100


GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ


TV 100 Canlı izle

Balıkesir’in köklü medya kuruluşu TV100’ü satın alan ve sonrasında (Kasım 2018 gibi) Show radyo ve Radyo Viva’yı bünyesine katan 3N Medya, şimdi de TV100’ü ulusal bir haber kanalı ile canlı yayınlarına başladı.. Televizyon sektörüne her geçen yıl yeni yerel ve ulusal televizyon kanalları eklenmektedir. Kısa bir süre önce yeni bir televizyon kanalı olarak TV100 canlı yayın hayatına başlayacağı öğrenildi. TV100’ün kadrosuda Okan Bayülgen’i de olduğu belirtiliyor. Televizyon kanallarının büyük çoğunluğu dizi, sinema filmleri ve gündüz programlarıyla günlerini dolduruyor. Bazıları ise yalnızca haber programı yaparak yayınlarını sürdürmektedir. Hangi formatta olursa olsun bütün televizyon kanallarının temel maksadı yayınlarının izlenme oranını artırmaktır.

Haber Kanalı Formatında mı Olacak?

Yeni bir tv kanalı oluşturmak ve bu kanalın sürekli olarak yayın yapmasını sağlamak aynı zamanda çok ciddi bir maddi kaynak gerekmektedir. TV100 ile Haber ağırlıklı bir yayın politikası izleyecek olan işadamı Necat Gülseven’in patronluğunda 3N Medya Grubu bünyesinde TV100 canlı yayına başlayacak. Balıkesir’de yerel bir televizyon kanalı olan TV100, ulusal anlamda yayın haklarına sahip olacak bir tv kanalı haline getirilecek.

TV100 Yayın Hayatına Ne Zaman Başladı?

Necat Gülseven, 3N Medya Grubu bünyesinde yayın yapacak TV100'ü uçurmak için kollarını sıvadı. Medyada karşıt görüş boşluğunu dolduracağı öne sürülen kanal yeni televizyon kanalının genel yayın yönetmenliğini Alican Değer üstlenecek. Program müdürü Olarak Bülent Yılmaz karşımıza çıkarken, kanalın Nisan ayının ikinci haftasında yayına başladı. Hali hazırda 150 kişilik bir kadroya sahip televizyon kanalında artık kalitesini göstermeye başlandı.

TV 100 Kilit İsimlerle Yayın serüvenine başladı

Yayın hayatına iddialı bir başlangıç yapan TV100’ün bünyesinde birbirinden kritik isimler yer alıyor. Murat Kelkitoğlu’nun yönetiminde son hızıyla çalışmalarını sürdüren televizyon kanalı; Okan Bayülgen, Alican Değer ve Murat Güloğlu gibi ünlü isimlerle anlaşmaya vardı. Özellikle uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat sürdüren Okan Bayülgen dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. TV 100 televizyon kanalını artık bu platformdan da Canlı izleyebileceksiniz.TV 100 Canlı Yayın izle..

TV100 uydu bilgileri:

TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)

TV100 DIGITURK ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan izlenebilir.

TV 100 HD canlı | TV 100 HD canlı izle | TV 100 HD izle | TV 100 HD seyret | TV 100 HD canlı izle | TV 100 HD | TV 100 HD kanalı izle | TV 100 HD izle | TV 100 HD kesintisiz izle