A SPOR TV     A SPOR TVTRT SPOR     TRT SPORTİVİBU SPOR     TİVİBU SPORbeIN SPORTS Haber     beIN SPORTS HaberCBC SPORT     CBC SPORTİDMAN TV     İDMAN TVQAZSPORT     QAZSPORTSPORTS TV     SPORTS TVTjk TV     Tjk TVSPORTKLUB 1     SPORTKLUB 1SPORTKLUB 2     SPORTKLUB 2SPORTKLUB 3     SPORTKLUB 3FUTBOL 1 UKRAYNA     FUTBOL 1 UKRAYNAFUTBOL 2 UKRAYNA     FUTBOL 2 UKRAYNASPORT TV PORTEKİZ     SPORT TV PORTEKİZKANAL FUTBOL     KANAL FUTBOLVİASAT SPORT     VİASAT SPORTSETANTA PLUS     SETANTA PLUSSETANTA SPORTS     SETANTA SPORTSMATCH TV     MATCH TVMATCH Futbol 1 TV     MATCH Futbol 1 TVMATCH Futbol 2 TV     MATCH Futbol 2 TVMATCH Futbol 3 TV     MATCH Futbol 3 TVARENA SPORT 1     ARENA SPORT 1ARENA SPORT 2     ARENA SPORT 2ARENA SPORT 3     ARENA SPORT 3Digi Sport 1     Digi Sport 1Digi Sport 2     Digi Sport 2EUROSPORT     EUROSPORTEUROSPORT 2     EUROSPORT 2BT SPORT 1     BT SPORT 1BT SPORT 2     BT SPORT 2SPORT 1 UKRAYNA     SPORT 1 UKRAYNASPORT 2 UKRAYNA     SPORT 2 UKRAYNAFB TV     FB TVGS TV     GS TVBJK TV     BJK TVFANATİK SPOR TV     FANATİK SPOR TVBURSASPOR TV     BURSASPOR TVTRT 1 HD     TRT 1 HDSTAR TV HD     STAR TV HDKANAL D HD     KANAL D HDTV 8 HD     TV 8 HDFOX TV HD     FOX TV HDSHOW TV HD     SHOW TV HDATV HD     ATV HDKANAL 7 HD     KANAL 7 HDBEYAZ TV HD     BEYAZ TV HDTLC TV     TLC TVD MAX TV     D MAX TVNTV HD     NTV HDCNN TÜRK HD     CNN TÜRK HDHABER GLOBAL TV     HABER GLOBAL TVHABERTÜRK HD     HABERTÜRK HD360 TV HD     360 TV HDFLASH TV     FLASH TVFRM TV     FRM TVTRT BELGESEL HD     TRT BELGESEL HDÜLKE TV HD     ÜLKE TV HD24 TV HD     24 TV HDA HABER HD     A HABER HDTRT HABER HD     TRT HABER HDTV NET HD     TV NET HDHALK TV HD     HALK TV HDA2 HD     A2 HDEKOTÜRK TV HD     EKOTÜRK TV HD1 TV Russia     1 TV RussiaFenerbahçe SK - YouTube     Fenerbahçe SK - YouTubeGalatasaray SK - YouTube     Galatasaray SK - YouTubeBeşiktaş JK - YouTube     Beşiktaş JK - YouTubeBursaspor - YouTube     Bursaspor - YouTubeTrabzonspor - YouTube     Trabzonspor - YouTubeKonyaspor - YouTube     Konyaspor - YouTubeSPOR YORUM     SPOR YORUMBeyaz Futbol İzle     Beyaz Futbol İzleK-SPORT     K-SPORTtest     test

TV 8 HD SURVIVOR TÜRKİYE - YUNANİSTAN


TV 8 HD: Yayın Akışı


 • 01:15 YEMEKTEYİZ
 • 02:45 EMRE DORMAN İLE...
 • 04:00 GEL KONUŞALIM
 • 05:45 GERÇEĞİN PEŞİNDE
 • 07:00 ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR
 • 08:30 ÇOOK YAŞA
 • 09:45 KIZIM
 • 12:30 JET SOSYETE
 • 15:00 SURVIVOR PANORAMA HAFTA SONU
 • 17:15 KÜÇÜK ESNAF
 • 20:00 SURVIVOR TÜRKİYE - YUNANİSTAN

GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ


TV8 Canlı izle

MNG Medya Grubu tarafından 1999 senesinde Haber kanalı olarak ilk yayınını gerçekleştiren TV8, NTv, CNN Türk ve TRT Haber kanallarıyla girdiği yarışta bir türlü istediği sonuçları elde edemeyince satışa çıkarıldığını duyurdu. Satış işlemleri gerçekleşme aşamasındayken içerik değiştiren TV8 Canlı yayınları eğlence, magazin alanına yöneldi. Sonradan anlaşıldığı üzere işin aslı Acun Medya tarafından kanala talip olunması neticesinde değişikliğin gerçekleşmis olmasıydı. 13 Kasım 2013'de Acun Ilıcalı tarafından 70.000.000 (yetmiş milyon) dolara satın alındı. İşlemlerin bitişi ile birlikte eskiye dair hiç bir iz kalmayan kanalda yerine koruyan sadece Bay Tahmin adlı canlı spor programı oldu. Yayın içinde renkli kişiliği, enteresan yorumları ile iddia kuponu değerlendirmesi yapan Murat Özarı ve kankası Fikret Engin yeni sezonda da TV8 Canlı da maçları ve oranları hakkında bilgi verecek.

TV8 Survivor 2016-2017: Ülkemizde 2005 yılında Acun Ilıcalı tarafından hakları alınarak canlı yayınlanmaya başlayan ve sonrasında fenomen haline gelen Survivor 13. sezonu yarışmaları ile TV8 izlenme oranlarını yerinden edeceğe benziyor. Kanalın patronuyum diye bir kenarda oturmaya niyetli olmayan Acun Ilıcalı yeni sezon Survivor'ı Alp Kırşan ile birlikte dönüşümlü olarak sunacak. Haftanın beş günü çekimi yapılan hırs, zeka, dayanıklılık ve tutku dolu yarışmacıların yarışacağı Survivor 2016-2017 döneminde gösterilecek. Konsey ise pazar geceleri yapılacak. TV8'in amiral gemisi olarak diğer canlı yayınlarından ayrılan program yayın saati ve özeti ile tüm reytingleri alt üst etmekye aday.

Acun Ilıcalı'ya TV8'i satın almasıyla meyve veren ağaç taşlanır sendromunu yaşatmayı başaran bir milletiz. Sıradan bir spiker iken adamı medya patronu oldu diye tanımlarsak iş bu boyuta daha kolay geliyor. Doğru Acun Ilıcalı muhabirdi ama hiç bir zaman sıradan değildi. Kimileri sanatçı doğar kimileri iyi bir hatimdir. Kimisi ise Allah vergisi muhteşem bir sayısal zekaya sahiptir. Önemli olan kişinin kendisinin farkında olmasıdır. Acun Ilıcalı'nın yeteneği ise kendisinin ve çevresinin nabzını çok iyi tutabilmesi, ön sezileri, içinde yaşadığı toplumun değerlerini kavrayabilmiş olmasıdır. Yaptığı iş tutmuyorsa onu zorlamaz. Tuttuğu insanların hiç birini yarı yolda bırakmaz. Bugün yarışmalarına katılan bir yığın isim onunla birlikte TV8'de çalışıyor. Biz çok biliyoruz sanatçıyım diye geçinip, evinde çalışanlarının lokmalarını boğazına dizen insanımsı varlıkları. Acun Ilıcalı'nın hiç bir çalışanı ondan şikayetçi değildir... Birde şunu hayal etmenizi istiyorum. Mehmet Emin Karamehmet (Dijiturk), Aydın Doğan ( Kanal D), Ethem Sancak (Es-Medya) kendi kanallarında mikrofonu alıp canlı yayın yapsalar, yaptıkları canlı yayınlar her gün en çok izlenenler de zirvede olacak, işte bu imkansızdır, Acun Ilıcalı TV8 Canlı Televizyon kanalını bugün Türkiye'nin ilk 10 kanalı arasına soktuysa imkansızı başarmış demektir. Mobil ve bilgisayarınızdaki İnternet bağlantınızı kullanarak kesintisiz, takılmadan, donmadan, tam erkran, sesli TV8 Canlı yayınlarını sitemizden izleyebilirsiniz.

4 Büyükler Salon Turnuvası: Bir kaç yıldır TV8 Canlı yayın saatlerin de izlediğimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor takımlarında bir dönem oynamış futbolcuların katılımıyla düzenlenen maçlar stat atmosferini aratmıyor. Geçen sezonda çıkan kavgalar, takımların kadroları bir hayli konuşulmuştu. Ocak 2019'de yapılacak olan turnuva için şimdiden ısınma hareketlerine başlanıldığı kulağımıza fısıldandı bile.

Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye, İşte Benim Stilim'i seyrederken neden TV8 izlendiğini daha iyi anlıyor insan. Size de olmuyor mu? Yarışmacılar telaşla koştururken yarışmacı, juri karşısına çıktığında Jüri koltuğunda ben olsam hissi.

3 Adam: Acun Ilıcalı nereye el atsa tutar, nereye baksa ışıldar. 3 Adam da böyle bir yapım. İlk yayınlandığı kanalda yokları oynayan Eser Yenenler, İbrahim ve Oğuzhan Koç'lu 3 Adam, başarısız bir sezon sonunda TV8'den aldıkları teklif ile yeniden doğdular.